Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tom Jones: Neden gişe kapamalı değil?

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:05

Description

Biraz Tom Jones mu? 25 Ocak’ta Leicester Meydanı’nda bir Londra prömiyerini yapmak, sadece 100.000 £ ‘lık bir film için şaşırtıcı bir başarı. Bunu James Cameron’ın Avatarı için 200 milyon avro ile karşılaştırın.
Bir adamın barda gizemli bir kadından aldığı Galce şarkıcının kopmuş penisini satmaktan bir servet kazanma girişimi hakkında sert bir boğukluk olarak nitelendiriliyor.
Yıldızın sadık taraftarlarından bazıları, kahramanlarının özelleriyle çekilmiş olan özgürlüklerden dehşete düştü. Şarkıcının en büyük hayran sitesinde bir tanesi “hasta bir kabus”, diğeri “çöp” olarak adlandırdı. Jones, karakteristik iyi mizah ile tepki gösterdi.
Web sitesinde tomjones.com’da “Tom Jones’tan pek bir şey görmemiş olsak da,” dedi. bununla birlikte tebriklerimizi film yapımcılarına gönderiyoruz ve yaratıcılıklarını, koparmalarını ve kararlılıklarını alkışlıyoruz.
“Onlara başarılar dileriz ve hayal etmek isteyen bağımsız fikir sahibi bir insana ilham vermeye devam etmelerini umuyoruz.”

    Film 2007’de yapıldı ve Avatar’ın pazarlama harcaması 450.000 dolara kıyasla okyanusta bir düşüş ile 2.000 £ olan bir pazarlama bütçesine sahipti. Yapıcıları, videoyu doğrudan videoya yansıtmasını bekliyorlardı.
Ancak filmi “biraz eğlenceli” olarak nitelendiren yazar ve yönetmen Peter Watkins-Hughes, Merthyr Tydfil’in Vue sinemasına bir kopyasını göndererek kaybedecek bir şeyinin bulunmadığına karar verdi. Çalışanlar ve yönetim filmi göstermeye karar verdiklerinden çok etkilendiler.
İlk taramada, Watkins-Hughes izleyicilere şöyle dedi: “Sizinle sözleşme yapmak istiyorum. Bu filmden hoşlanırsan bana bir iyilik yapar mısın? Başkalarına “Bu Galce filmini gördüm, **** olmalıydı ama gerçekten komikti” diyecek misiniz? “Filmin beklenmedik popülaritesi, üretim ekibinin dolaşmaya yetecek makaraya sahip olmamasıydı. Bir vesileyle, filmin yarısını bir sinemada oynamak zorunda kaldıktan sonra, ikinci makaral çalmaya başlar başlamaz reel’i ikinci bir sinemaya koşturdular.

    Bu, sinema koltuklarına olan talebin, personelin bean袋 getirmesi gibi. Film daha sonra Galler’de serbest bırakıldı. Watkins-Hughes şunları söyledi: “Dördüncü Kind’i öldürüyoruz, Harry Brown’u öldürüyoruz ve Michael Caine de var. Bence olağanüstü. ”
Biraz Tom Jones mu? eski BBC yapımcısı için eşi doğum gününde ne alacağını merak ederken esin kaynağı olan ilk uzun metrajlı bir film.
Watkins-Hughes, “Mücevher fikirleri tükendi, bu yüzden onu şaşırtmak için neler bulabileceğimi düşünmeye başladım” dedi. “Sonra Napolyon Bonapart’ın özel bölümlerinin ölümünden sonra satılmasıyla ilgili gerçek hikayeyi hatırladım ve aniden tüm bu kavram bana geldi.”

    Film Güney Galler’de kuruldu ve Galler oyunculuk topluluğu yardım için bir araya geldi. Margaret John, BBC’nin koltuğunda Doris, Gavin And Stacey, Torchwood’un Havva Myles’ı gibi azalan bir oranda çalışıyordu. Yerel polisin bir araba kovalamaca dizisi için yanıp sönen ışıklar vermesine rağmen bir bar sahibi ve bir avukat para toplama yardım etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.