Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tony Blair, kendisine 5 milyon sterlin daha netleştirmek için yaptığı anıları

  • Listed: 4 Ekim 2017 20:55

Description

Journey adı altında, 25 bin sterlin, eski Başbakanlığın giderek zayıfladığı şöhretine rağmen, bir kuşağın en çok satan siyasi otobiyografi olması öngörülüyor.
Emek’in seçim sonrası konferansta yaptığı bu Eylül toplantısında başlatılacak olan kitabı tanıtmak için uluslararası tanıtım turuna başlayacak.
Görevden ayrıldıktan sonra çok milyoner olmuş Bay Blair’in sayısı 10’da büyüdükçe eleştirmenler dehşete düşüyor.
Tory MP Nigel Evans şöyle dedi: “Bu kitap gerçekten Journey The Bank’a çağrılmalıdır. Tony Blair’den daha çok kendi kasalarını doldurmaya adamış bir politikacı olmamıştı. ”
Siyasi yorumcu Total Politics dergisinin yayıncısı olan Iain Dale, kitabın kapağını “gerçekten dehşet verici” ve daha önce “yapılmış bir sabun yıldızı” olarak nitelendirdi.

    “İlk düşüncem Lloyds Bank’ın sponsorluğunda olup olmadığını merak etmekti. 10 yıldır Başbakan olsaydım, anılarımı biraz daha fazla gravitayı sızdıran bir kapak isteyebilirim. Açık renkli “Normal türden bir adamım, siyasi bir anı üzerinde çalışmıyor.”
Westminster içerdekileri, hükümetini etkili bir felce uğratan Gordon Brown’la olan kısır rekabetin tüm ayrıntılarını ortaya koymak için Bay Blair’in nereye kadar gideceği konusunda spekülasyonlar yapıyor. İşçi karışıklığına ilişkin patlayıcı vahiyler, liderlik kapmak için hazır olabilecek bu parti konferansında harap olabilir.
Blair, kitabının Downing Caddesi’ndeki zamanının “politik boyutları kadar insanı” tarif ettiğini iddia etti. Ses versiyonunu kendisi okuyacak.

    Waterstone’s kitapçığının Andrew Gölü: “Bu, Tony Blair’in görevinden ayrıldığı andan itibaren insanların önceden tahmin ettikleri bir kitap. Margaret Thatcher’ın bu yana en çok satan siyasi anı olması gerekir. ”
Blair’in Random House’un yayıncısı Gail Rebuck, “Kitap açık, açık, açık ve samimi ve erişilebilir bir tarzda yazılmış” dedi.
Kitabın ABD yayıncısı Sonny Mehta şunları söyledi: “Hepimiz Blair’in olağanüstü bir devlet adamı ve yetenekli düşünür olduğunu biliyorduk. Şimdi o listeye istisnai bir yazar ekleyebiliriz. ”
Haziran 2007’de Downing Street’ten ayrıldıktan sonra Blair, yatırım bankası JP Morgan, Zurich Financial Services ve hedge fund Lansdowne Partners’da kârlı danışmanlık görevleri aldı.

    Amerika’da halen popüler olan O, dünyanın en iyi ücretli kamu hoparlörlerinden biridir ve tek bir konuşma yapmak için 170.000 pounda kadar kumar vermektedir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.