Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tories sağlık ve güvenlik yasalarını açıklıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:40

Description

O, zorba kurallar ve düzenlemelerin “kişisel girişim ve sorumluluk konusunda bir caydırıcılık” olduğunu söyledi.
Cameron, İşçiyi ülkeye inmek için “bürokrasi, şüphe ve korku örtüsü” nden izin vermekle suçladı.
TUC, Tories’i sağlık ve güvenlik konusundaki siyasi uzlaşmayı baltalamaya karşı uyardı ve kullanılan birçok örnek “çarpıtmalar” veya “yanlış anlaşılmalar” olarak ekledi.
Ancak, Enstitü, aşırı düzenleme konusundaki bir kaldırmanın memnuniyetle karşılanacağını söyledi.
Politika Değeri düşünce kuruluşu konferansında, Muhafazakar lider, “iyi niyetle” hareket eden kişilere dava açılması veya yargılanmasına karşı daha fazla koruma sağlanabileceğini, küçük işletmelerin ve gönüllü kuruluşların sağlık ve güvenlik sorumluluklarını azaltabileceğini söyledi.
Cameron, sağlık ve güvenlik kurallarının arkasındaki “soylu” niyetleri tanıdı ve mevzuatın birçok hayat kurtarmış olduğunu itiraf etti.
Ancak şunları söyledi: “Sanırım son on yılda bir şeylerin sağlık ve güvenlik ruhuyla ciddi şekilde yanlış gittiğini kabul ettik.”
Cameron, Eylül 2007’de Jordan Lyon’un ölümünü örnek olarak göstererek, 10 yaşındaki “gölde boğuldu, genç kızkardeşini kurtardı, çünkü memurlara suyunu üstlenmedikleri için müdahale etmemesi söylendi” dedi. kurtarma “sağlık ve güvenlik eğitimi”.
Tory lideri, Birleşik Krallık’ın sağlık ve güvenlik kültürünün en büyük nedeni “her kazanın ardında kişisel olarak suçlu kimse var, ödemesi gereken biri” olduğu “algılaması” oldu. Genellikle örgütler ve kişiler, davanın “en kötü senaryosu” ndan endişe duyduklarından, ihtiyaç duyulmayan “saçma” kurallar icat ediyorlardı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.