Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

ToteScoop6 az itirazda bulundu

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:10

Description

Kanal Dört, karasal televizyonu ödüllendirmek için şimdiye kadarki en kötü hava koşullarına sahip yarışların altısını göstermek zorunda kalacağı için alternatif kabul edilemez.
Sandown’un saat 7.30’daki muayenesinin sonucundan bağımsız olarak bugünün ToteScoop6, Lingfield’dan 2.10, 2.40, 3.15 ve 3.45 (ya canlı ya da kaydedilmiş kaplamalar) ve Southwell’den 3.05 ve 3.35 (yine ya canlı ya da kaydedilmiş kaplamalar) oluşur. Cumartesi öğleden sonra televizyondan geçen yarış muhtemelen hiç bu kadar alçalmadı. Sonra tekrar bazıları, hiçbir şeyden daha iyi bir şey olduğunu söylüyor – çok ırk 2.600 £ ‘dan daha düşük bir değere sahip olsa bile.
Dünkü Exeter ve Fakenham’daki toplantılar ağır bir gecede donmaya mahkûm edildi. Ve Sandown’ın tabii ki katibi Andrew Cooper, parkurların yola çıkmasına rağmen izinin aynı şekilde gidebileceğinden korkuyor. Dün gece Betfair’e yapılan bahis Sandown’a 1-3 toplantının ardından hayatta kalma şansını terk etmeyi ve 9-4 önde çıkma ihtimalini verdi. Daha sonra Cheltenham dün gitmeden önce terk edilecek 2-9 yıllığına destek verdi.

    Döviz kurunun PR önceliği Tony Calvin, “Sıcaklık göstergesi ile aynı oranda artma ve düşüş olasılığını bekleyin,” dedi. Ve çoğu zaman yanlış değil.
Kar ve don karışımı, bugünkü Folkestone fikstürünün kafaya çarpmasına neden oldu, ancak güneydeki Plumpton da yarın ATR Sussex National’i sahnelemeyi umuyor. Dün yapmış olabilir, ancak görevliler don olayı o zamandan beri ne dereceye kadar indiğini görmek için sabah 7.30’a bakacaktır.
Güneydoğudaki üçüncü ders Lingfield, Pazartesi günü atlama aşamalarını gerçekleştirdi. Perşembe gecesi bir toz kırma ve yere donmaması gereken hafif bir don vardı. Kalkışlar ve inişler yarış sabahına kadar devam edecektir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.