Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Twickenham adamı için vay

  • Listed: 4 Ekim 2017 04:05

Description

Bu, son 35 uluslararası ülkede İngiltere’de İngiltere’de yapılan 17. yenilgi oldu. Ne olağanüstü bir istatistik. Sürekli hayal kırıklığı nasıl engelliyor. Dünya Kupası zaferinden bu yana geçen on yıldaki karışıklık ve şaşkınlık için neler geçiyor bir hikaye anlatıyor.

Yine de, eski yer her zaman kirişler için doludur. İngiltere maçında bir satılık dışında bir şey düşünülemez. Bununla ilgili hayran kalacak çok şey var, ancak Barbour giymiş Twickenham Man’ın alay konusu olması yıllarca basitleşti.

    

İlk olarak, bu erkeklerin ve kadınların oyunu ne olursa olsun oyunda saf bir sevinç içinde olduklarını, ancak performansı steril ettiğini söylüyor. Ve içeri girmeye devam edecekler, çünkü her şeyin ruhu bu.

    
İkincisi, İngiltere maçında ve sporun aşırı tükenmiş ve aşırı tutulan kendine has önemi olan bu çağda, kendi değerli bir değeri olan çok iyi bir gün olduğunu iyi bir hatırlatmadır.

Altı Millet, basitçe, atletik takvimdeki en derin, acımasızca rekabetçi olaylardan biridir ve öfkeli ruhunun yerinde tutulmaması, hatta bunun gibi umulmadık öğleden sonralara benzeyen şeylerde olduğu gibi mutlu bir gerçek vardır .

    

İngiltere galibiyete çaktırmaya yaklaştı, ama muhteşem bir şekilde elinden kaçırdı. Bu hayal kırıklığı, teknik direktör Martin Johnson’ın ekibinin “devam etmekte olan bir çalışma” olduğunu tekrarladı.

    
Yavaş ilerleme, aslında cesaret olsa da. Bununla birlikte İrlanda, efervesant sırıtmalı Tommy Bowe’den göz kamaştırıcı bir final denemesi sayesinde kazandı.

İlkini beş dakika sonra atmıştı. Arasında, muhtemelen İngiltere’nin İtalya’ya karşı mücadele ettiği ve İrlanda halkının formunu kaybettiği gerçeğinden yola çıkarak, düşük seviyeli mırıldanarak dolu bir stadyum olmaktan ötürü yer canlandı.

    

İngiltere, Johnson döneminde çok uzun zamandır beklenen örgütlenme ve rekabetçi ateş duygusu fikrini keşfettiğinde, hepsini çevirdiler. Ve böylece, Jonny Wilkinson’ın şu anki adam olarak yeniden ortaya çıkması ve düşüş hedefi İngiltere’yi ilk kez öne koyduktan sonra, geçmişin bir yankısının zafer ihtimalini yarattığı olay oldu.

    
Bowe’nin muhteşem puanı toparlanmayı söndürdü. Johnson’un boşluklardaki Bowe’nin dartıyla ilgili hayal kırıklıklarını anlayabilirsin. Fakat diğer ders, kademeli ilerlemenin bu tür yaratıcılığı keşfedene kadar ayak uyduramayacağı idi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.