Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Villa Hammers ile savaşarak engellendi

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:45

Description

Villa, Manchester City’den sonra Everton’da dövüldü ve evinde Hull tarafından tutulan Tottenham’ın ardından ilk dörtte farkı kapattı, Cumartesi günü de puan düştü.
Ancak, Robert Green’in parayla altındaki performansının ve bazı iyi tasarrufların bir kombinasyonu, lig kampanyasındaki ilk golsüz berabere kalması anlamına geliyordu. Bu, Carling Kupası yarı finalistlerinin son dokuzun yalnızca bir puan aldığı anlamına geliyor.
Martin O’Neill’in tarafı ikinci periyoda hakim ancak sadece İngiliz kaleci Green’in önünde bir yol bulmak için spazmodik bir tehlike. Buna karşılık, Çekiçler gövde ve kurtların üzerine taşıdıkları noktayı kazandıktan sonra horoz bir çember vardı.
Mark Nouble, Hammers için ilk Premier League startında golcülük yapma sorumluluklarını yerine getirmek üzere kaldı ve altı dakika sonra, Villa merkezinin geri kalanını James Collins ve Richard Dunne’ın zorluklarını çiğnediğinde bulmak için kilit noktasını kırmaya yaklaştı. dövmek için sadece Brad Friedel’le birlikte.
Ancak, tüm zor işi yaptıktan sonra, Holte End’de sona eren 12 metreden bir atış serbest bıraktı.
Ashley Young içeri girdi ve çapraz atışını üst köşeye doğru ilerletti ve Green tarafından tamamen uzatılmadan elini uzattı.
İngiltere sakini daha sonra kendini tehlikeli bir Gabriel Agbonlahor’un 15 metreden topun üzerine attığı golle bir araya getirerek kendini gösterdi.
Emile Heskey, kutunun kenarında James Milner’i kurdu ve sürücüsü Green’in dalışını attı, ancak direğin dışını kırpdı. Villa, Manchester City’den sonra Everton’da dövüldü ve Tottenham, evde Hull tarafından tutturulduktan sonra ilk dörtte farkı kapattı, Cumartesi günü de puan düştü.
Ancak, Robert Green’in parayla altındaki performansının bir birleşimi ve bir miktar para tasarrufu yapması, kampanyanın ilk golsüz çizmesine en iyi uçuşta yer vermeleri gerektiği anlamına geliyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.