Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Walter Mendes’i satmayı seçti

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:15

Description

Ve Gers müdürü, Mendes’in ayrılmasının ve kredi değiştiren Jerome Rothen’in transfer masasının kapanışından önce kadrosunu güçlendireceğini umuyor.
Sportif Lizbon’a yaptığı 1.5 milyon avroluk hamleyi tamamlarken, orta saha oyuncusu Mendes dün Portekiz’de tıbbi yardım istiyor.
Geçtiğimiz ay Rangers AGM’de, mali sorunlarına rağmen Ocak aktarma penceresinde hiçbir oyuncu satılmasının gerekli olmadığı belirtildi. Hareketi kabul ettirip onaylamadığını sorduğumuzda Smith, “Evet. İnsanlar bir oyuncuyu satmanıza gerek olmadığını söylüyor ancak bu geniş bir açıklama yapmak “dedi.
“Futbol tarafı da var ve bunu dikkate almalıyız.Padro’s Lizbon’a giderek Sporting ile bir hareket önermek istiyor.Onunla görüşmek için bir fırsat elde etmek istiyor. Dünya Kupası.”

    Smith şunları ekledi: “[AGM’deki] bu açıklama futbol tarafında herhangi bir kişi tarafından yapılmadı. Satmak zorunda olduğumuz önceki üç transfer penceresinde söylendikten sonra, bu kez kimseyi satmamız gerekmeyen küçük bir mucizedir “dedi.
“Böyle ifadeler çıkardığında, kulağa hoş geliyor. Ancak oyuncuların koşullarını unutuyorlar. Sahada o alanda oynayabilecek oyuncularımız var ve Pedro’nun Dünya Kupası’nda oynama arzusunu göz önüne aldığımızda her zaman oynamak zorunda “dedi.
“Kulübü yöneten insanlar, kimseyi satmamız gerekmediğini söylemiş ancak bunu yapmazdım”

    Smith, transfer penceresinin kapanış saatinden önce gece yarısı Pazartesi günü kredi imkânı sağlayabileceğini umuyor. “Rothen’i Türkiye’ye götürdük ve Pedro’nun hareketi geçerse, şimdi ve transfer penceresinin kapanışı arasında bir kredi anlaşması yapmak için biraz para kazanabiliriz” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.