Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

William, ziyarette standartları korur

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:40

Description

Tahtın ikinci satırında, Yeni Zelanda’daki Monarch’un görevine son vermenin “kendisine” ne kadar çok şey ifade ettiğini “anlattı.
Ancak, Güney Pasifik adalarına yapılacak dönüm noktası ziyaretinin, RAF Arama ve Kurtarma pilotu olarak askeri kariyerinde daha fazla eğitime sahip olduğunu söyleyerek, daha çok tur talebinde bulunacağı yönündeki spekülasyonları bozdu.
William’ın yorumları, önümüzdeki yıl Rugby Dünya Kupası finaline ev sahipliği yapacak olan Auckland’daki 110 milyon avroluk yeniden Geliştirilmiş Eden Park stadyumunu gezdiğinde yapıldı.
Üç günlük ziyaretin başlaması, rahat atmosferi ve prens tarafından giyilen gündelik kıyafetlerin eksikliği ile damgasını vurdu.
Görevler aynı temayı da takip etti, William ilk gününü bir grup genç öğrenci rugby oyuncusu ile yakalamayı ve Auckland’daki sulara yelken açtığını gösteren iki spor olayını ziyaret etti.
Kısa bir süre basınla konuşan William, “Burada olmak çok güzel, yaklaşık dört buçuk yıl önce geldi – burada çok vakit geçirdim.
“Tabii ki biraz daha resmi, yine de makul derecede rahat olduğunu görmek hoşuma gidiyor ve sadece herkesle tanışıp Yeni Zelanda’yı görmeyi çok seviyorum, bu yüzden harika.”
Prince William, kaptanın Dean Barker’ın gözünde, yolculuk sırasında kazanan Amerika Kupası yatının yönetimini de aldı. Daha sonra bir hang ya da Auckland’daki Hükümet Sarayında yeryüzünde bir çukura çıkan sıcak taşlarla pişirilen geleneksel Maori bayramına katıldı.
Pazartesi günü, Başkent, Wellington’da Yüksek Mahkeme binasını açma, Ulusal Savaş Anıtı’na çelenk koyma, Başbakan John Key’in ev sahipliği yaptığı bir barbekü katılma ve doğa rezervini ziyaret etmesi planlanıyor. O, Avustralya’ya uçmadan önce Salı günü Wellington Çocuk Hastanesi’ni ziyaret edecek.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.